Opinie


"Dostałam odpowiedź za która dziękuje. W sumie ja to wszystko wiedziałam i czułam tylko nie umiałam ubrać w słowa. Wydrukowałam odpowiedź i często czytam. Są tam dla mnie bardzo ważne wskazówki."
Wiesia

"Chcialbym Pani bardzo podziekowac za rady i za słowa pocieszenia. :) Mysle, ze Pani list pomogl mi pogodzic sie z pewnymi rzeczami. Faktycznie, pogadanie - konstruktywne pogadanie - wydaje sie byc lekiem na wszystko. Mam nadzieje, ze sie uda. Wiec bardzo dziekuje raz jeszcze i pozdrawiam serdecznie. :)"
Rafał

"Pani Leno już bardzo mi Pani pomogła, dziękuje, Pani odpowiedzi są dla mnie bardzo cenne... chciałąbym mieć taką mądrość życiową jak Pani.
Natalia

"Witam ponownie Pani Leno. Serdecznie dzękuję, za podporę, jakiej udzieliła mi Pani w odpowiedzi na mój list. Szczególnie cenne są dla mnie pytania, które Pani zadała. Odpowiem na nie z chęcią również przed sobą ."
Agata

"Mam przeczucie, że jest Pani w stanie mi pomóc i ma właściwe podejście. Zdała Pani lekcję zaufania :-) Dziękuję."
Kamil

"Bardzo dziękuję Pani za pomoc. Ogromnie mi pani pomogła. Dziękuję serdecznie. "
Bożena

"Chcę powiedzieć: Dziekuję!. Bardzo mi Pani pomogła."
Magda

"Witam ponownie Pani Leno, dziękuję za szybką odpowiedź. Bardzo trafnie oceniła Pani całą sytuację i tak pięknie napisała, że chętnie wdam się w dyskusję."
Grażka

"Dziękuję za tak obszerną i jasną odpowiedź. Widzę, że bardzo dużo Pani potrafiła odczytać uczuć płynących z moich słów, których ja nazwać nie potrafiłem. Faktycznie, mam duże wymagania chyba co do siebie i swojego życia. Uświadomiła mi to Pani. "
Tomek

"Nawet nie wie Pani jak bardzo mi pomogla zrozumiec wiele spraw, podjac wazne decyzje. DZIEKUJE."
Ewa

Forum - depersonalizacja, derealizacja

"Otrzymałam zaskakującą wyczerpujący mail. Czytałam go kilka razy i pomógł mi zastanowić się szczegółowo nad swoim życiem i relacjami z mężczyznami; także z perspektyw, które dotychczas mi umykały. Z pozdrowieniami"
Maja

"Bede miala na uwadze wskazowki i Pani interpretacje, a takze bede sie starala zachowac cierpliwosc i dazyc do tego co zaplanowalam... przemysle to co Pani do mnie napisala bo sa to bardzo cenne uwagi..."
Ela

"Bardzo dziękuję za odpowiedź. Pomniejszyła Pani znacznie moje obawy i poprawiła samopoczucie! Pozdrawiam"
Marcin

Droga Leno, Dziekuje bardzo za tak ciepla odpowiedz. Szczerze mowiac obawialam sie co odpiszesz, myslalam ze mnie skrytykujesz albo stwierdzisz u mnie jakies zaburzenia. Ciesze sie ze tak sie nie stalo..."
Ilona

" :)) Bardzo dziękuję za słowa. Pobędę z nimi i odpiszę . Dziękuję i pozdrawiam."
Sebastian

Bielizna sklep; Bielizna meska